Hakkımızda

Vitsan Gözetim Mümessillik ve Ticaret A.Ş. analiz, numune alma, kalite ve miktar enspektörlük kuruluşudur

devamı

Ömer Avni Mah. İnebolu Sok. No. 3 Derya Han Kat 2

info@vitsan.com

+90 212 249 2077

Hakkımızda

Vitsan Gözetim Mümessillik ve Ticaret A.Ş.,numune alma,hazırlama,analiz hizmetleri ile birlikte miktar ve hasar tespiti işlemlerini de içeren kalite ve miktar enspektörlük/gözetim kuruluşudur.

Temeli 1873 yılına dayanan bu köklü kuruluş ilk kez İstanbul/Sirkeci’de iş hayatına atılmış ve zaman içinde hızla büyüyerek Vitsan Şirketler Grubunun bir üyesi olmuş ve halen bu gruba bağlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Vitsan Gözetim A.Ş.bünyesinde 120 kişiyi aşkın personel bulunmakta olup tümü kendi konularında ve laboratuvar hizmetlerinde uzmanlaşmış yönetici,mühendis ve enspektörlerden oluşmaktadır.

Müşterilerimize bölgesel şartlara uygun pratik çözümleri hızlı ve daha ucuza sunabilmek için firmamızın yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere birçok noktada ofisleri mevcuttur.

Vitsan Gözetim A.Ş.yurtdışında bulunan ve çok iyi tanınan şirketler ile de sıkı işbirliği içerisindedir.Böylelikle müşterilerimize “VİTSAN” hizmet kalitesini küresel olarak da verebilmekteyiz.

Firmamız laboratuvar hizmetlerine de özel önem vermektedir.Bu amaçla Dilovası-Kocaeli’de büyük bir laboratuvar kurulmuş olup en son teknolojik ekipmanlar ile donatılmıştır.Ayrıca,İskenderun’da yerleşik bir laboratuvarımız ve Bandırma’da da bir maden laboratuvarımız mevcut olup bu alanda da müşterilerimize yüksek kalitede hizmet verebilmekteyiz.

Müşteri isteklerinin uluslararası profesyonellik ve kalitenin ön koşul prensibi ile algılandığı ve hizmetlerimizin bu doğrultuda süreceği meslek anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

Amaçlar - Hedefler

“Müşterilerine kaliteli ve uzman eleman ile hizmet vermek profesyonel hizmet anlayışımızın temelidir.”ilkesini savunan VİTSAN,bünyesinde çalıştırdığı tüm yönetici ve çalışanlarının eğitimlerini,piyasa deneyimleri ile bütünleştirip konularında uzmanlaşmalarını sağlamıştır.Sorumluluklarını ise “Vitsan Sorumluluğu”bilinci çerçevesinde yerleştirmeye ve geliştirmeye özel önem vermektedir.

Kuruluşumuz yüksek standart ve kaliteye ulaşmak için,mesleğimiz için gerekli tüm alanlara yatırım yapmakta kararlı olup bu çalışmalarını kurulduğundan bu yana aynı hırs ve özveri ile sürdürmektedir.

Blog post Image

Biz Kimiz

Firmamız 1873 yılından bu yana faaliyet gösteren bir kuruluş olup,1979 yılında T.C.Resmi Gazete’de yayımlanan,o zamanki adı ile T.C.Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı tarafından onaylı Uluslararası Gözetim Şirketleri listesinde yer alan ilk dört gözetim şirketi arasındadır.

Vitsan Gözetim Mümessillik ve Ticaret A.Ş.olarak Ticaret Odasındaki ilk tescil kaydımız 1986 yılında yapılmıştır.Bu yıldan itibaren firmamız Petrol ve Kimya Ürünleri,Kuru Yük ve Metalürji Departmanları ve Laboratuvar adı altında dört ana bölümde faaliyet göstermektedir.

Vitsan Gözetim A.Ş.laboratuvarı 1986 yılında TSE’den yeterlilik alan ilk gözetim şirketi laboratuvarı olmuştur.2004 yılında da TÜRKAK tarafından TS EN ISO/IEC 17025 standardına göre ilk akredite laboratuvarı olan gözetim şirketi olarak da bu geleneği sürdürmüştür. 2009 yılında da TÜRKAK tarafından TS EN ISO/IEC 17020 standardına göre akredite olan firmamız o tarihten bu yana akredite bir gözetim firması olarak hizmet vermektedir.

Firmamız ayrıca,ithalat ve ihracat işlemlerinde sözkonusu emtiaların sertifikalandırmasını yapmak üzere “LLOYDS” acentaları tarafından gözetim hizmetlerini yerine getirmek amacı ile atanan bir gözetim firmasıdır.

Yurtiçi ve yurtdışı yerleşik ofislerimiz en son teknolojik ekipmanlar ile donatılmış olup,tüm konularda uzman ve deneyimli personelimiz ile müşterilerimize dünya standartlarında hızlı,güvenilir,ileri teknoloji destekli ve çözüm odaklı hizmet vermektedir.

İnsan Kaynakları

Genel iş başvurusu için insankaynaklari@vitsan.com adresine özgeçmişinizi gönderebilir veya Linkedin sayfamızı ziyaret ederek size uygun iş ilanlarımıza başvuruda bulunabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

VİTSAN İnsan Kaynakları

VITSAN AKADEMİ

Vitsan Akademi , Vitsan çalışanlarının kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak, teknik bilgilerini arttırmak, tüm ekibin, sosyal faaliyetler düzenleyerek iletişimini güçlendirmek amacıyla kurulmuştur.

En önemli faaliyetlerinden bazıları; Vitsan bünyesinde eğitimler düzenlemek, duayenlerimizin bilgi birikimlerini ihtiyaç duyan ekibe aktarmasını sağlamak, çeşitli sosyal faaliyetler gerçekleştirmektir.

Vitsan Akademi tarafından verilen eğitimler sadece teknik eğitimler olmayıp, aynı zamanda kişisel gelişim ve farkındalık eğitimlerini de içermektedir. Akademinin sürdürülebilirlik hedefi doğrultusunda daha çok işbirliği, daha çok iletişim ile birlikte büyüyüp yükselmek, Vitsan ekibinin gelişimine katkıda bulunmak ve destek olmak görevi bulunmaktadır.

Vitsan Akademi, Vitsan’ın sahip olduğu değerleri genç çalışanlarına aktararak, onların profesyonel ve kişisel gelişimlerine, performanslarına olumlu katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Amacımız, sürekli öğrenerek gelişen, güçlü ve dinamik ekiplerin yetişmesi ile sürdürülebilir olmayı sağlamaktır.